Porażka z MSPN

• autor: PrzemekKSG, 2012-09-10 20:52

Porażka z MSPN

Po pierwszym meczu , można powiedzieć, że chłopcy pokazali się z dobrej strony. Choć wynik na to nie wskazuje mecz był wyrównany z lekką przewagą kolegów z MSPN. W pierwszej połowie mieliśmy kilka okazji na strzelenie bramki, ale niestety się nie udało co się zemściło w końcówce pierwszej połowy. w drugiej połowie prowadzilismy już otwarta grę i nadzialiśmy się dwa razy. Był to pierwszy oficjalny mecz z nowym trenerem. Byłem bardzo zadowolony z postawy druzuny, a kilku chłopców zaskoczyło mnie na duży plus. Mateusz Mączko w pierwszej połowie nie do przejście, Obrona trzymana przez Filipa Borowca i Kubę Piechockiego duży plus, choć kilka niewymuszonych błędów było. (Filip wiemy o co chodzi) :))) Patryk Wesołowski w pomocy z Filipem Barteczko super. Brakowało troche siły w napadzie, ale nad tym będziemy pracowali. reszta chłopaków , którzy wchodzili na zmiany tez nie zawiedli.

Oby tak dalej to na pewno będzie dobrze!