Statystyki drużyny

Aktualności

Gwarek Ornontowice - MKS Zaborze

• autor: PrzemekKSG, 2014-04-18 11:14

Kolejny mecz, kolejna porażka. Porażka na własne życzenie. Część młodych adeptów MKSu Zaborze, ewidentnie nie dojechała na mecz. Tak można podsumować sytuacje w której zawodnicy, zapominają ochraniaczy na mecz ligowy ! 14-to latkowie muszą brać odpowiedzialność za swoje czyny i zachowania. Nie zabierając ochraniaczy nie osłabiłeś się osobiście, lecz okazujesz braku szacunku dla kolegów z drużyny. Przez tą sytuację i braku obowiązkowego elementu jakim jest ochraniacz, zawodnicy musieli rozegrać mecz w 10.

Po pierwszej bardzo dobrej połowie, w której elementy piłkarskie zostały połączone z cechami wolicjonalnymi Zaborzanie remisowali po 0. Samemu tworząc pojedyncze sytuacje bramkowe. W drugiej połowie, ewidentnie zabrakło sił i zdrowia. Szybko stracone dwie bramki lekko podcięły skrzydła Zaborzanom. Mimo prób ataku w osłabieniu, padła kolejna bramka dla zawodników Gwarka Ornontowice. Po indywidualnej akcji Krzysztofa Fica padło honorowe trafienie dla MKSu. Próby odrobienia strat, nie przyniosły efektu. W ostatniej minucie spotkania piłkarze z Ornontowic ustalili wynik na 4:1.

Zaborzanie którzy zagrali w tym meczu pokazali swój charakter, po mimo gry w osłabieniu. Brawa Wam za to. Grając w równych składach mecz wyglądał by zupełnie inaczej. Miejmy nadzieję, iż zawodnicy wracający z kontuzji oraz Ci zapominalscy będą wzmocnieniem drużyny, która w piątek o godzinie 17:00 rozegra spotkanie z GSF Gliwice

Gwarek Ornontowice - MKS Zaborze 4:1 (0:0)