MKS ZABORZE 2000 - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Obóz Rewal 2015 - informacje

• autor: PrzemekKSG, 2015-07-25 12:50

Już w najbliższy piątek zawodnicy rocznika 2000 udają się na obóz sportowy do ośrodka Gąsiorowski w Rewalu. Przez okres 11 dni będziemy przygotowywać się do najbliższych rozgrywek. Poniżej prezentuję informacje organizacyjne, regulamin plus wykaz sprzętu, rzeczy do zabrania ze sobą.

Wyjazd na obóz odbędzie się dnia 31.07.2015 r. o godz. 6:00 spod hali Pogoń Zabrze. W czasie obozu treningi będą się odbywały 2 razy dziennie, dodatkowo będą odbywać się treningi indywidualne. Podczas obozu dodatkowo czekają nas wycieczki do: Kołobrzegu, Park Linowy i ewentualny Aqua Park.

Sprzęt sportowy treningowy jest barny pod uwagę indywidualnie wedle uznania. Dodatkowo każdy z zawodników musi posiadać:

- Buty piłkarskie (sztuczna nawierzchnia)

- Buty piłkarskie halówki + ew. buty do biegania

- Ochraniacze

- Sprzęt meczowy

- Dres sportowy + ortalion

- Odzież termoaktywną

- Kąpielówki

- Legitymacja szkolna

- Karta zdrowia

- Karta kolonijna

- Ew. dane potrzebne do rachunku

W razie jakiś wątpliwości proszę dzwonić do trenera prowadzącego: 511 636 678

REGULAMIN OBOZU SPORTOWEGO w REWALU

1. Każdy uczestnik obozu sportowego zobowiązuje się, składając zgłoszenie uczestnictwa w obozie sportowym, przestrzegać warunków niniejszego regulaminu.

2. W czasie obozu, ze względu na bezpieczeństwo, uczestnicy są zobowiązani ściśle stosować się do poleceń trenerów i wychowawców.

3. Dyscyplina i troska o porządek w czasie podróży, treningu, zwiedzania i w miejscu zakwaterowania, kultura słowa i właściwe zachowanie.

4. Punktualność podczas zbiórek, treningów, posiłków i spotkań. Dyżurni są zobowiązani do wzorowego wypełniania swoich obowiązków podczas swojej tury.

5. Na obozie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów, picia alkoholu i napojów energetycznych, stosowania środków odurzających, spożywania fast foodów, snacków oraz rzeczy zakazanych przez trenera .

6. Wszyscy uczestnicy zgrupowania na obozie sportowym zobowiązani są do przestrzegania „rozkładu dnia”, utrzymania czystości w pomieszczeniach mieszkalnych, łazienkach i toaletach.

7. Za umyślne szkody materialne finansowo odpowiadają rodzice lub prawni opiekunowie. Uczestnik obozu ponosi odpowiedzialność za przedmioty wartościowe oraz pieniądze, które ma ze sobą (np. telefon komórkowy, odtwarzacz MP3, laptop, konsola psp).

8. Wszelkie wyjścia indywidualne i w małych grupach poza miejsce zakwaterowania lub trasę treningu mogą odbywać się tylko za wiedzą i zgodą osób odpowiedzialnych za zgrupowanie (rezydenta, kierownika, trenera, przewodnika)

9. Cisza nocna obowiązuje od 22.00 do 7.00. Uczniowie mają być wówczas w pokojach (po wieczornej toalecie) i nie mogą przemieszczać się po budynku, ani go opuszczać.

10. W przypadku nieprzestrzegania regulaminu, zostaną o tym fakcie powiadomieni rodzice lub prawni opiekunowie, którzy odbiorą uczestnika z obozu na własny koszt nie później jak 24 godz. po zgłoszeniu przez organizatora.

11. W takim wypadku organizator nie zwraca kosztów uczestnictwa.

12. Jeżeli uczestnik obozu posiada ze sobą lekarstwa powinien przekazać je swojemu opiekunowi, którzy będzie wydawał je zgodnie z zaleceniem lekarza.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Składki

Składki w wysokości 30 zł/ miesięcznie należy wpłacić do 15- ego każdego miesiąca na nr. konta:

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

MSPN Górnik Zabrze - MKS Zaborze Zabrze
Polonia Bytom - Górnik Zabrze S.S.A