• autor: PrzemekKSG, 2015-08-11 23:38

W nocnych godzinach drużyna MKSu Zaborze Zabrze, wróciła z 11-dniowego zgrupowania w miejscowości Rewal. Dobra pogoda i wielkie chęci do pracy pozwoliły nam godnie rozpocząć przygotowania do sezonu.

nowa-galeria-6207568.jpg nowa-galeria-6207569.jpg nowa-galeria-6207570.jpg

Mało liczna, lecz chętna do pracy grupa zawodników z powodzeniem odbyła 11 dniowe zgrupowanie, które było początkiem okresu przygotowawczego do nadchodzącego sezonu. Wiele jednostek treningowych pozwoliło nam skutecznie pracować nad doskonaleniem gry zespołowej. Warunki atmosferyczne nie raz dawały w kość naszym zawodnikom, jednakże chęć pracy u młodych adeptów była na wysokim poziomie.

Podczas obozu piłkarskiego rozegraliśmy dwa spotkania kontrolne:

MKS Zaborze Zabrze 1:1 Pomologia Prószków (Witasik)

MKS Zaborze Zabrze 6:0 AP Ostrzeszów (Pietras, Witasik x2, Stogniew, Rocki)

Niestety, ostatniego dnia nie odbył się ostatni sparing z drużyną Pelikana Łowicz. Spotkanie to maiło być podsumowanie ciężkiej pracy wykonanej podczas zgrupowanie, jednak musieliśmy uznać wyższość wirus który skutecznie rozłożył na łopatki naszych chłopaków.

Oczywiście czas rekreacyjno-rozrywkowy również znalazł się w naszym harmonogramie. Standardowe wypady na pobliska plaże, trzykrotne pokonywanie parku linowego, AquaPark oraz wycieczka do Kołobrzegu, to tylko część atrakcji jakie nas spotkały. Dobra atmosfera pozwoliła nam poznać się dokładnie. Chwile spędzone na obozie zaowocują w dobrą atmosferę zespołu, oraz gry na wysokim poziomie

Zapraszam wszystkich chętnych do obejrzenia obszernej Galerii z naszego obozu.