herb MKS ZABORZE
PIAST GLIWICE II   MKS ZABORZE

2014-05-08, 15:30

Czas spotkania: 70 min.

Po tarapatach związanymi z datą badań na karcie zawodnika, mecz XIV kolejki pomiędzy Piastem II Gliwice, a MKSem Zaborze został rozegrany przeszło miesiąc później. Na szczęście zdrowy rozsądek wziął górę nad błędem ludzkim.

Mecz od początku do końca był pod dyktando gości, których ilość stworzonych sytuacji podbramkowych niestety nie przełożyła się na zdobycze bramkowe. Po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Kubę Piechockiego prowadziliśmy 0:1. Niestety, dwa stałe fragmenty(rzut rożny i rzut wolny) przełożyły się na dwa prezenty które podarowaliśmy gospodarzom z Gliwic. Z prowadzenia 0:1, zrobiło się 2:1 dla Piasta po pierwszej połowie.

Druga połowa rozpoczęła się od dobrej gry gości, którzy po dwóch bramkach Mariusza Garbacza wyszli na prowadzenie 2:3. Po mimo prowadzenia, młodzi adepci z Zaborza starali się podwyższyć prowadzenie. Niestety, pomimo usilnych prób utrzymał się wynik 2:3. Już w najbliższą niedzielę o 9:00 zostanie rozegrany mecz z MSPNem Górnik Zabrze na własnym boisku. Serdecznie zapraszamy !

Piast II Gliwice 2:3 MKS Zaborze (2:1)

Bramki: Piechocki (k.), Garbacz x2.